Mercedes-Benz M-Klasse
ML320 CDI | MARGE | Grijs Kenteken | VAN | 3500kg Trekgew. | Trekhaak | Clima | Navi | Cruise | Parkeersens.
Direct kopen, basisprijs: € 5.800,- geen BTW!
Direct kopen, basisprijs
€ 5.800,-
geen BTW!
| Kosten rijklaarmaken | : € 595,- excl. btw |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz M-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | ML320 CDI | MARGE | Grijs Kenteken | VAN | 3500kg Trekgew. | Trekhaak | Clima | Navi | Cruise | Parkeersens. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 4 |
| Bouwjaar: | 12 oktober 2006 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 313.597 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Direct kopen voor: | € 5.800,- geen BTW! |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VJN-86-R |
| Motorinhoud: | 2.987 cc |
| Vermogen: | 165 kw / 225 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 2.215 kg |
| Wielbasis: | 291 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruit verwarming
- Buitenspiegels in kleur
- Bumpers in kleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dakrailing
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Lichtmetalen velgen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio met aux aansluiting
- Trekhaak
- Infotainment
- Audio bediening vanaf stuur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Interieur
- Airco
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen Stuur
- Mistlampen
- Passagiersstoel i/h verstelbaar
- Radio
- Stoelverwarming
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Overige
- Achterruitenwisser
- Armsteun voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch bedienbare spiegels
- Getint Warmtewerend Glas
- Tussenwand zonder raam
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Climate controle
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lichtsensor
- Side airbags
- Startonderbreker
Toelichting
Dit betreft een MARGE auto, u betaalt geen btw over de verkoopprijs.Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met 088 - 55 88 600.
Deze auto wordt verkocht zonder garantie, zo mee voor een groothandels-/exportprijs.